Valmis tolliagendi pädevuseksamiks ettevalmistamise koolitus e-keskkonnas

Alates 16.maist on kõigil huvitatutel võimalik omandada teadmisi tolliagendi pädevuseksamiks e-keskkonnas. Saate valida õppimiseks sobiva aja ja tempo. Teemad katavad kõiki eksamil esineda võivaid valdkondi.

Eksamiks ettevalmistav kursus hõlmab 21 teemat, millest mitmetel on ka alateemad, seega on koos alateemadega kokku 26 teemat.

Teemasid on võimalik kuulata ka valikuliselt.

Koolituse ostmisel tuleb olla tähelepanelik ja järgida neid nõudeid, mis vastava koolituse juurde on märgitud. Iga teema on avatud teatud kindla aja arvestades teema avamisest, see avatuse aeg on märgitud iga teema juurde.

Enne loengu kuulamisele asumist tuleks salvestada või siis välja printida vastava loengu materjal. Teema avatuse aja möödudes ei pääse enam loengu materjalide juurde. Teema avatuse ajal on loeng korduvalt kuulatav, loengut saab panna pausile ja tagasi kerida kui midagi jäi selgusetuks. Seega saab iga õppija valida endale sobiva koolituse läbimise tempo.

Koolitusel on soovitav kaasa teha neid toiminguid mida teeb lektor e-MTA-s. Selle tarbeks on soovitav – jagada ekraani, kasutada 2 ekraani või 2 arvutit, siis saab jälgida juhendaja tegevusi, ise neid kaasa tehes.

Samuti saab proovida jõudu eksami sooritamisel, selleks leidub programmis ka proovieksam.

Kõik terve koolitusprogrammi läbinud suunatakse nende soovi korral maksu- ja tolliametisse pädevuseksami sooritamiseks.

Terve koolitusprogramm hakkab maksma 996 eurot, hind sisaldab 20% käibemaksu.

Head tollialaste teadmiste omandamist!

Ostukorv